"Встати, суд іде!" - знайома фраза... А чим закінчиться процес? Більшість людей не має ні найменшого уявлення про суд, в основному черпаючи знання з популярних детективів і серіалів. І всі ми розуміємо, що стереотип «порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих» тут не допоможе, а потрібна кваліфікована допомога адвоката. Люди, у яких виникли правові труднощі, просто не знають, як вибрати хорошого адвоката, який буде відстоювати Ваші права, як свої. Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтеся, як зробити правильний вибір адвоката в Луцьку.

Адвокатів у Луцьку зараз дуже багато. Будь-хто з них буде стверджувати, що саме він надасть Вам найбільш кваліфіковану юридичну допомогу. Не забувайте, що адвокат - це Ваш представник, Ваше обличчя перед законом, і треба з розумом підійти до його вибору.

Звичайно, легше сказати, до якого адвоката не слід звертатися. Але ми підемо більш складним шляхом.

Отже, як вибрати хорошого адвоката:

- Перед тим, як наймати адвоката, необхідно простежити за його мовою під час бесіди з вами. Адвокат повинен вміти правильно і грамотно розмовляти, зрозуміло висловлювати свої думки. Адже усне мовлення тісно пов'язане з умінням складати документи, не роблячи помилок.

- Хороший адвокат ніколи не буде відразу гарантувати успішний результат, не вивчивши детально вашу справу. 100% гарантії не може і не повинен давати ніхто. У будь-який момент можуть виявитися підводні камені, виникнути непередбачені обставини. Тому потрібно з обережністю поставитися до того адвоката, який дає великі обіцянки.

- Хороший адвокат повинен знати всі подробиці справи, розуміти її суть, тому зобов'язаний уважно вислухати, задати уточнюючі питання, записати найважливіше. Адвокат не відмовиться вислухати подробиці справи і точку зору свого клієнта. У той же час він повинен бути готовий пояснити своєму підзахисному всі тонкощі справи, відповісти на всі його питання.

Ну а як щодо оплати? Роблячи будь-яке замовлення або купуючи товар, Ви відчуваєте себе набагато впевненіше, якщо знаєте кінцеву ціну. Представляємо адвоката Туза Святослава Олександровияча, який не лише володіє перерахованими вище якостями, але і декларує ціни на свої послуги.