З питаннями оформлення спадщини у своєму житті рано чи пізно стикається практично кожна людина. Але не кожен знає всі тонкощі цієї справи, а деякі й зовсім не підозрюють, що її потрібно якось оформляти. А оформляти її потрібно і краще з цим не затягувати.

Процедура спадкування складається з таких етапів:

1. подача заяви нотаріусу про прийняття спадщини протягом 6 місяців з моменту її відкриття та відкриття спадкової справи;
2. збір необхідних документів для оформлення свідоцтва про право на спадщину;
3. отримання свідоцтва про право на спадщину;
4. реєстрація прав власності на майно.

На перший погляд процедура оформлення спадщини зрозуміла і ясна. Але, крім вищеперерахованих технічних моментів і витрат вашого часу, пов'язаних з отриманням необхідних документів, існує безліч нюансів на кожному з етапів. Про них Ви можете не знати, і в зв'язку з цим - будете позбавлені права на спадщину.

Тому, якщо ви хочете зробити все правильно, заощадити час - доручіть оформлення спадщини досвідченим фахівцям. Це дозволить Вам уникнути в майбутньому негативних наслідків, пов'язаних з юридичними помилками при оформленні документів.

Якщо вам потрібен кваліфікований юрист по спадщині в Луцьку, зверніться до адвоката Туза Святослава Олександровича, який надає повний спектр послуг у галузі спадкового права. Він допоможе вам в оформленні спадщини на нерухомість, земельну ділянку, транспортні засоби, гроші в банку, корпоративні права і т.д.

Ви не тільки зможете повною мірою реалізувати і захистити свої законні права, а й істотно заощадите власний час і нерви.

Задати питання, які вас цікавлять, а також отримати кваліфіковану допомогу в оформленні спадщини можна, зв'язавшись з фахівцями компанії за контактними номерами телефонів.