Opinions

In order to leave a response, you must sign in.
Мирослава Манько January 08, 2014 11:04 am I recommend
 
Advantages: Величезна подяка Андрію Григоровичу за успішний захист моїх прав в трудовому спорі з приводу незаконного звільнення! У суді першої інстанції я сама представляла свої інтереси і програла. Продовжити боротьбу в апеляційному суді вже довірила професіоналу. Рішенням апеляційного суду була змінена стаття звільнення, виплачено грошову компенсацію за вимушений прогул і за моральну шкоду.
Commentary: Задоволена компетентністю та надійністю адвоката.
0
 
Самохина Виктория January 08, 2014 10:45 am I recommend
 
Advantages: Андрій Григорович допоміг розв'язати трудовий конфлікт. Мені відмовляли оплачувати лікарняний лист по догляду за дитиною. Багато чула позитивних відгуків про цього адвоката, тепер ще й сама переконалась в професіоналізму та компетентності. Сестрі Андрій Григорович допоміг з оформленням спадщини. Все зробив швидко і за розумною ціною.
Drawbacks: ---
Commentary: Рекомендую!
0
 
Віктор Добровський January 08, 2014 10:44 am I recommend
 
Advantages: Мав проблеми з кредитною компанією. Фірма обіцяла мені дати швидкий кредит, а я повиннен був щомісяця виплачувати суму грошей. Однак , після року проплат ніякого кредиту я так і не отримав. Звернувся до Андрія Григоровича Козюри. Він уважно вивчив справу і сказав, що є перспективи повернути мої гроші. А через один місяць я вже отримав рішення суду на свою користь!
Drawbacks: не помітив
Commentary: Задоволений роботою фірми. Ціни — лояльні.
0
 
Валентина Сергіюк January 08, 2014 10:41 am I recommend
 
Advantages: Довго возилась із документами, ніяк не могла оформити право власності на квартиру. Моя справа була в суді майже рік і весь час якісь проблеми - то одного папірця немає, то іншу довідку треба. Звернулась до Козюри А. Г. Приємно, що адвокат не став годував обіцянками, а просто зробив все, що від нього залежало. Оперативно і компетентно. А я нарешті власниці свого дому.
Drawbacks: -/-
0
 
Олена Бундук January 08, 2014 10:38 am I recommend
 
Advantages: Зверталась до цієї компанії зі справою по виселенню колишнього чоловіка, який залишився приписаним в квартирі після розлучення. Андрія Григорович дуже компетентний у своїй справі, допоміг з підготовкою документів в суд, з збором необхідної інформації. Надав доступну і вичерпну консультацію.
Drawbacks: Не помытила
0
 
Miha-2000Bir December 30, 2013 2:27 pm I recommend
 
Advantages: Андрія Григорович вів мій процес розлучення. Були проблеми з розподілом майна. Але все вирішили швидко і якісно. Дійсно професіонал своєї справи. Сподобалась пунктуальність і компетентність юриста.
Drawbacks: ---
Commentary: Рекомендую
0
 
MarunaShavshuk December 30, 2013 2:01 pm I recommend
 
Advantages: Хороший спеціаліст, знає свою справу, професіонал, спокійний і впевнений у собі. Реально розглядає ситуацію, а не фантазує. Допоміг у спадковій та сімейній справі, пов'язаній з квартирною і земельною суперечкою!
Drawbacks: ---
Commentary: Рекомендую адвоката Андрія Григоровича.
0
 
B.Z.C December 30, 2013 1:58 pm I recommend
 
Advantages: Були проблеми із закриттям ПП, платив чималі гроші юристам, всі годували обіцянками. Звернутись до Андрія Григоровича. Надали кваліфіковані консультації, допомогли з оформленням документів. Займались представництвом в податкових органах. Зробили все швидко і фахово. Приємно здивували ціни.
Drawbacks: Нема
Commentary: Наскільки мені відомо, то це єдина компанія на Волині, яка пропонує фіксовані ціни на послуги.
0
 
Андрій Дорнов December 30, 2013 1:52 pm I recommend
 
Advantages: Мені треба було приватизувати квартиру де кілька років тому зробив перепланування, намагався все це зареєструвати. Звертався до багатьох юристів та у різні інстанції. Але результату не було. Витрачав лише гроші і час. Порадили звернутись до Андрія Григоровича Козюри. Сподобався його професійний підхід до справи, скрупульозне вивчення нюансів. Через кілька місяців отримав всі документи на руки.
Drawbacks: -/-
Commentary: Ціни адекватні.
0
 
Мазерук Ірина December 30, 2013 1:43 pm I recommend
 
Advantages: Довгий час не могла оформити спадщину. Розділити спадщину, визнавши заповіт недійсним, в моєму випадку було дуже складно. Звернулась до адвоката Козюри А. Г. Надав консультацію, завжди тримав в курсі всіх подій. Результатом роботи залишилася абсолютно задоволена. За два дні подали мій позов про спадщину, а через три місяці отримала позитивне рішення. Все як і обіцяли зробили швидко, компетентно і недорого.
Drawbacks: Не помітила
0
 
 
Complaint to the feedback Close window

Are you sure you want to inform the Portal's administration that the user is breaking rules of commenting and posting content?


Report

Cancel
 
 
 
Complaint to the feedback Close window

 
 

On-site search

Search

Contacts

Адвокатська контора Козюра і партнери
(main office)

43016, Ukraine, Volyn region, Луцьк, Коперника, 2
  • +38 (093) 800-52-XX
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create
Service order