Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
Мирослава Манько 08 января 2014 в 11:04 Рекомендую
 
Достоинства: Величезна подяка Андрію Григоровичу за успішний захист моїх прав в трудовому спорі з приводу незаконного звільнення! У суді першої інстанції я сама представляла свої інтереси і програла. Продовжити боротьбу в апеляційному суді вже довірила професіоналу. Рішенням апеляційного суду була змінена стаття звільнення, виплачено грошову компенсацію за вимушений прогул і за моральну шкоду.
Комментарий: Задоволена компетентністю та надійністю адвоката.
0
 
Самохина Виктория 08 января 2014 в 10:45 Рекомендую
 
Достоинства: Андрій Григорович допоміг розв'язати трудовий конфлікт. Мені відмовляли оплачувати лікарняний лист по догляду за дитиною. Багато чула позитивних відгуків про цього адвоката, тепер ще й сама переконалась в професіоналізму та компетентності. Сестрі Андрій Григорович допоміг з оформленням спадщини. Все зробив швидко і за розумною ціною.
Недостатки: ---
Комментарий: Рекомендую!
0
 
Віктор Добровський 08 января 2014 в 10:44 Рекомендую
 
Достоинства: Мав проблеми з кредитною компанією. Фірма обіцяла мені дати швидкий кредит, а я повиннен був щомісяця виплачувати суму грошей. Однак , після року проплат ніякого кредиту я так і не отримав. Звернувся до Андрія Григоровича Козюри. Він уважно вивчив справу і сказав, що є перспективи повернути мої гроші. А через один місяць я вже отримав рішення суду на свою користь!
Недостатки: не помітив
Комментарий: Задоволений роботою фірми. Ціни — лояльні.
0
 
Валентина Сергіюк 08 января 2014 в 10:41 Рекомендую
 
Достоинства: Довго возилась із документами, ніяк не могла оформити право власності на квартиру. Моя справа була в суді майже рік і весь час якісь проблеми - то одного папірця немає, то іншу довідку треба. Звернулась до Козюри А. Г. Приємно, що адвокат не став годував обіцянками, а просто зробив все, що від нього залежало. Оперативно і компетентно. А я нарешті власниці свого дому.
Недостатки: -/-
0
 
Олена Бундук 08 января 2014 в 10:38 Рекомендую
 
Достоинства: Зверталась до цієї компанії зі справою по виселенню колишнього чоловіка, який залишився приписаним в квартирі після розлучення. Андрія Григорович дуже компетентний у своїй справі, допоміг з підготовкою документів в суд, з збором необхідної інформації. Надав доступну і вичерпну консультацію.
Недостатки: Не помытила
0
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 

Поиск по сайту

Искать

Прайсы

Цены на услуги адвоката в Луцке

30.04.2013

Цены на услуги адвоката в Луцке Адвокат Туз Святослав Александрович предлагает доступные цены на юридические услуги.

 

 

Контакты

Адвокат Луцк: оформление прав на наследство, регистрация торговой марки
(основной офис)

43016, Украина, Волынская, Луцк, Ковельская, дом 2
  • +38 (093) 800-52-XX
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create
Заказ услуги