Отзывы

Для того чтобы оставить отзыв, вы должны авторизироваться.
Мирослава Манько 08 января 2014 в 11:04 Рекомендую
 
Достоинства: Величезна подяка Андрію Григоровичу за успішний захист моїх прав в трудовому спорі з приводу незаконного звільнення! У суді першої інстанції я сама представляла свої інтереси і програла. Продовжити боротьбу в апеляційному суді вже довірила професіоналу. Рішенням апеляційного суду була змінена стаття звільнення, виплачено грошову компенсацію за вимушений прогул і за моральну шкоду.
Комментарий: Задоволена компетентністю та надійністю адвоката.
0
 
Самохина Виктория 08 января 2014 в 10:45 Рекомендую
 
Достоинства: Андрій Григорович допоміг розв'язати трудовий конфлікт. Мені відмовляли оплачувати лікарняний лист по догляду за дитиною. Багато чула позитивних відгуків про цього адвоката, тепер ще й сама переконалась в професіоналізму та компетентності. Сестрі Андрій Григорович допоміг з оформленням спадщини. Все зробив швидко і за розумною ціною.
Недостатки: ---
Комментарий: Рекомендую!
0
 
Віктор Добровський 08 января 2014 в 10:44 Рекомендую
 
Достоинства: Мав проблеми з кредитною компанією. Фірма обіцяла мені дати швидкий кредит, а я повиннен був щомісяця виплачувати суму грошей. Однак , після року проплат ніякого кредиту я так і не отримав. Звернувся до Андрія Григоровича Козюри. Він уважно вивчив справу і сказав, що є перспективи повернути мої гроші. А через один місяць я вже отримав рішення суду на свою користь!
Недостатки: не помітив
Комментарий: Задоволений роботою фірми. Ціни — лояльні.
0
 
Валентина Сергіюк 08 января 2014 в 10:41 Рекомендую
 
Достоинства: Довго возилась із документами, ніяк не могла оформити право власності на квартиру. Моя справа була в суді майже рік і весь час якісь проблеми - то одного папірця немає, то іншу довідку треба. Звернулась до Козюри А. Г. Приємно, що адвокат не став годував обіцянками, а просто зробив все, що від нього залежало. Оперативно і компетентно. А я нарешті власниці свого дому.
Недостатки: -/-
0
 
Олена Бундук 08 января 2014 в 10:38 Рекомендую
 
Достоинства: Зверталась до цієї компанії зі справою по виселенню колишнього чоловіка, який залишився приписаним в квартирі після розлучення. Андрія Григорович дуже компетентний у своїй справі, допоміг з підготовкою документів в суд, з збором необхідної інформації. Надав доступну і вичерпну консультацію.
Недостатки: Не помытила
0
 
Miha-2000Bir 30 декабря 2013 в 14:27 Рекомендую
 
Достоинства: Андрія Григорович вів мій процес розлучення. Були проблеми з розподілом майна. Але все вирішили швидко і якісно. Дійсно професіонал своєї справи. Сподобалась пунктуальність і компетентність юриста.
Недостатки: ---
Комментарий: Рекомендую
0
 
MarunaShavshuk 30 декабря 2013 в 14:01 Рекомендую
 
Достоинства: Хороший спеціаліст, знає свою справу, професіонал, спокійний і впевнений у собі. Реально розглядає ситуацію, а не фантазує. Допоміг у спадковій та сімейній справі, пов'язаній з квартирною і земельною суперечкою!
Недостатки: ---
Комментарий: Рекомендую адвоката Андрія Григоровича.
0
 
B.Z.C 30 декабря 2013 в 13:58 Рекомендую
 
Достоинства: Були проблеми із закриттям ПП, платив чималі гроші юристам, всі годували обіцянками. Звернутись до Андрія Григоровича. Надали кваліфіковані консультації, допомогли з оформленням документів. Займались представництвом в податкових органах. Зробили все швидко і фахово. Приємно здивували ціни.
Недостатки: Нема
Комментарий: Наскільки мені відомо, то це єдина компанія на Волині, яка пропонує фіксовані ціни на послуги.
0
 
Андрій Дорнов 30 декабря 2013 в 13:52 Рекомендую
 
Достоинства: Мені треба було приватизувати квартиру де кілька років тому зробив перепланування, намагався все це зареєструвати. Звертався до багатьох юристів та у різні інстанції. Але результату не було. Витрачав лише гроші і час. Порадили звернутись до Андрія Григоровича Козюри. Сподобався його професійний підхід до справи, скрупульозне вивчення нюансів. Через кілька місяців отримав всі документи на руки.
Недостатки: -/-
Комментарий: Ціни адекватні.
0
 
Мазерук Ірина 30 декабря 2013 в 13:43 Рекомендую
 
Достоинства: Довгий час не могла оформити спадщину. Розділити спадщину, визнавши заповіт недійсним, в моєму випадку було дуже складно. Звернулась до адвоката Козюри А. Г. Надав консультацію, завжди тримав в курсі всіх подій. Результатом роботи залишилася абсолютно задоволена. За два дні подали мій позов про спадщину, а через три місяці отримала позитивне рішення. Все як і обіцяли зробили швидко, компетентно і недорого.
Недостатки: Не помітила
0
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

Вы уверены, что хотите сообщить администрации портала о том, что пользователь нарушает правила комментирования и размещения контента?


Сообщить

Отменить
 
 
 
Жалоба на отзыв Закрыть окно

 
 

Поиск по сайту

Искать

Прайсы

Цены на услуги адвоката в Луцке

30.04.2013

Цены на услуги адвоката в Луцке Адвокат Туз Святослав Александрович предлагает доступные цены на юридические услуги.

 

 

Контакты

Адвокат Луцк: оформление прав на наследство, регистрация торговой марки
(основной офис)

43016, Украина, Волынская, Луцк, Ковельская, дом 2
  • +38 (093) 800-52-XX
 
Написать сообщение
Выберите форму обращения:
 
 
 
Идентификатор страницы
Идентификатор страницы:
1234

Поиск
 
 

Закрыть
 
 
Заказать звонок
person
phone
email
record_voice_over
create
Заказ услуги